Zestawy


Oferowane przez nas zestawy zbudowane są w oparciu o najwyższej klasy komponenty współpracujących z nami marek. Każdy oferowany przez nas zestaw jest unikalnie opracowaną kompozycją, w pełni wykorzystującą moc paneli oraz umożliwiającą inwerterowi pracę w optymalnym zakresie zarówno pod kątem wydajności, jak i bezpieczeństwa.
 • Optymalne wykorzystanie zasobów

  Zestawy ELZAB by RENEVO komponowane są w taki sposób, żeby optymalnie wykorzystać możliwości każdego z urządzeń składowych. Kupując zestaw RENEVO masz pewność, że inwerter pracuje w zakresie swojej optymalnej sprawności, oraz że każdy promień słońca złapany przez panele, trafi w postaci prądu do Twojego gniazdka.

 • Gwarantowane bezpieczeństwo instalacji

  Komponując zestawy ELZAB by RENEVO przykładamy szczególną wagę do tego, by były one odporne na nagłe skoki mocy wywołane warunkami atmosferycznymi (niska temperatura + silne nasłonecznienie), bądź warunkami technicznymi (nagły spadek napięcia prądu w sieci). Zastosowane marginesy tolerancji mocy gwarantują bezpieczeństwo instalacji niezależnie od okoliczności.

 • Przygotowanie na przyszłość – future-proof

  Zestawy ELZAB by RENEVO współpracują z infrastrukturą dostawców energii w całej UE. Są przygotowane do instalacji akumulatorów, w razie chęci uniezależnienia się od dostawców lub wystąpienia black-outu. Podpięcie akumulatorów do instalacji będzie tak proste jak wpięcie wtyczki do kontaktu.

Zestawy bazujące
na panelu MONO 370 W HC

Zestawy bazujące
na panelu MONO 370 W HC

Jeżeli ogranicza cię przestrzeń lub nie chcesz iść na kompromis w kwestii wydajności Twojej instalacji to zastawy zbudowane w oparciu o MONO 370 W HC są właśnie dla Ciebie. Połączenie dwóch innowacji technologicznych w panelach MONO 370 W HC – technologii Half Cut oraz technologii 9BusBar – zaowocowało nie tylko mocą do niedawna zarezerwowaną dla paneli o dużo większych rozmiarach, lecz również ich dużo większą wytrzymałością na niekorzystne czynniki pogodowe i przeciążenia. W połączeniu z inwerterami Huawei panele MONO 370 W HC tworzą prawdopodobnie najbardziej wydajne zestawy dostępne na rynku.

Zestawy dostępne w mocach:
3 kW
4 kW
5 kW
6 kW
8 kW
10 kW

Chcesz złożyć zamówienie?

Skontaktuj się z nami


Zestawy bazujące na panelu MONO 340 W HC

Zestawy bazujące
na panelu MONO 340 W HC

Zestawy bazujące na MONO 340 W HC są bardzo wyważonymi zestawami. Wydajniejsze panele wymagają mniejszej przestrzeni. Dodatkowo technologia Half Cut poprawia wydajność paneli przy niesprzyjających warunkach pogodowych – przy zachmurzonym niebie lub częściowym zacienieniu. Zestawy bazujące na MONO 340 W HC są optymalnym wyborem dla tych, którzy szukają balansu pomiędzy ceną, wydajnością a wielkością instalacji.

Zestawy dostępne w mocach:
3 kW
4 kW
5 kW
6 kW
8 kW
10 kW

Chcesz złożyć zamówienie?

Skontaktuj się z nami


Zastosowanie rozwiązań fotowoltaicznych

 • Instalacje domowe

 • Firmy

 • Sklepy

 • Rolnictwo

 • 1
 • 2